ye-logo.v1.2

На Хмельниччині попрощалися з полеглими захисниками

Суспільство 12662
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: з соцмереж

В останню дорогу провели воїнів в Ізяславській, Гвардійській, Віньковецькій громадах.

На Хмельниччині в кількох громадах попрощалися з полеглими на війні захисниками. В останню дорогу воїнів проводжали у Віньовецькій, Ізяславській та Гвардійській громадах.

На Віньковеччину у село Осламів «на щиті» 18 червня повернувся солдат Сергій Миколайович Халаменда, який згинув під час виконання бойового завдання 11 червня 2024 року.

Як повідомляють у Віньковецькій селищній раді, захисник народився 24 вересня 1984 року в селі Осламів. На війні був старшим стрільцем - оператором механізованого відділення.

На Віньковеччину у село Осламів «на щиті» 18 червня повернувся солдат Сергій Миколайович Халаменда. Фото: з фейсбук-сторінки Віньковецької селищної ради

19 червня навіки повернувся на Ізяславщину 24-річний воїн мешканець села Білеве, солдат Віталій Русланович Лук'янчук.

Як повідомляють в Ізяславській міській раді, прощалися з воїном біля рідного дому в селі Білеве. Поховали Героя на місцевому кладовищі.

19 червня навіки повернувся на Ізяславщину 24-річний воїн мешканець села Білеве, солдат Віталій Русланович Лук'янчук. Фото: зі сторінки Ізяславської міської ради

У Гвардійській громаді прощалися із захисником України, жителем села Райківці Дмитром Васильовичем Демчуком.

Як повідомляють в Гвардійській громаді, Герой загинув під час виконання службових обов'язків 11 червня 2024 року внаслідок штурмових дій біля Новоолександрівки Покровського району, Донецької області.

«Людина доброї, чуйної та щедрої душі. Дуже старанний, добросовісний, чемний, товариський. Таким Дмитро залишиться у пам'яті односельчан та знайомих, колег, рідних, усіх хто знав його, любив та шанував…», - розповідають про Героя у громаді.

У Гвардійській громаді прощалися із захисником України, жителем села Райківці Дмитром Васильовичем Демчуком. Фото: зі сторінки Гвардійської громади у фейсбуці

Вічна шана полеглим воїнам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую