ye-logo.v1.2

Симчишин прокоментував затримання працівника міськради, який працював на фсб

Кримінал 15247
За словами міського голови «цього персонажа підсвітили дещо раніше», СБУ по ньому працювала
За словами міського голови «цього персонажа підсвітили дещо раніше», СБУ по ньому працювала. Фото: Хмельницької обласної прокуратури

За словами міського голови, чимало інформації, яку він зливав, пов'язана з військовими.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин прокоментував затримання працівника одного з відділів Хмельницької міськради, який працював на фсб. Його, нагадаємо, викрили «на гарячому», коли той з робочого кабінету намагався передати розвіддані агресору.

У коментарі МТРК «Місто», Олександр Симчишин зазначив, що це людина, яка багато років працює в управлінні соціального захисту.

За словами міського голови «цього персонажа підсвітили дещо раніше».

«Він говорив ті речі, які викликали певні сумніви, - повідомив Олександр Симчишин. – Служба безпеки по ньому працювала. І насправді спрацювала дуже добре, за що їм величезна вдячність. Велику частину інформації, яку він зливав, пов'язана з військовими. Були спроби знайти, де ми безпосередньо збираємо дрони та як ми це робимо. Моніторилися усі мої сторінки та скидалася інформація. Також інших людей, серед яких військові. Це була агентурна робота».

Міський голова також додає, що проблема в тому, що ця людина мала доступ до особливої інформації.

«Зараз ми маємо сертифікований поліграф. Тож усіх тих, хто має доступ до особливих баз, разом з СБУ переконливо попросимо пройти поліграф», - каже міський голова.

Додамо, що на підставі зібраних доказів затриманому оголосили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Наразі він перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув'язнення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую