ye-logo.v1.2

П'ятеро захисників з Хмельниччини повернулися з війни додому «на щиті»

Суспільство 28813
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Герої захищали Україну…

У громадах Хмельниччини провели в останню земну дорогу полеглих захисників України. З Героями попрощалися в Кам'янці-Подільському, Хмельницькій, Солобковецькій, Війтовецькій та Ганнопільській громадах.

17 червня «на щиті» у село Шаровечка, що в Хмельницькій громаді, повернувся захисник Михайло Валентинович Івашковський. Як повідомляють в місцевому старостаті, захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині 14 червня 2024 року.

Михайлу Івашковському був лише 31 рік.

Поховали Героя на кладовищі села Шаровечка.

Михайлу Івашковському був 31 рік... Фото: khm.gov.ua

Учора, 18 червня, прощалися із загиблим на війні з російськими окупантами Олександром Ковалем кам'янчани.

«Виконуючи свій громадянський обов'язок, сержант, розвідник-радіотелефоніст, стояв на захисті Батьківщини, виборював її незалежність до останнього подиху», - зазначають в Кам'янець-Подільській міській раді.
Захисник загинув поблизу населеного пункту Вовчанськ Харківської області 8 червня. Тепер йому навіки 51...

Поховали Героя на Алеї Слави.

18 червня прощалися із загиблим на війні з російськими окупантами Олександром Ковалем кам'янчани. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Війтовецька громада 18 червня живим коридором шани зустрічала свого загиблого Героя Віталія Івановича Корольова, який назавжди повернувся у рідне село Сарнів «на щиті».

Як розповідають у Громаді, свій військовий шлях Віталій Корольов розпочав у 2015 році, ставши на захист країни в зоні проведення антитерористичної операції, а з початку повномасштабного вторгнення був мобілізований до лав ЗСУ у кінці лютого 2022 року. Загинув 12 червня 2024 року на Харківщині, під час виконання бойового завдання.

Війтовецька громада 18 червня зустрічала свого загиблого Героя Віталія Івановича Корольова. Фото: зі сторінки Війтовецької громади у фейсбуці

Солобковецька громада, що на Ярмолинеччині, 18 червня прощалася із воїном Ярославом Корнілецьким 1998 року народження. Як повідомляють у громаді, провести в останню дорогу до батьківського будинку прийшли односельчани загиблого, жителі громади, військовослужбовці, однокласники, друзі. В місцевому костелі святих Апостолів Петра і Павла відбулася поховальна Служба Божа.

«У пам'яті близьких Ярослав назавжди залишиться відважним патріотом, вірний присязі, який з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов'язок – до останнього захищав Батьківщину», - кажуть у громаді.

Солобковецька громада, що на Ярмолинеччині, 18 червня прощалася із воїном Ярославом Корнілецьким. Фото: зі сторінки Солобковецької громади у фейсбуці

До Ганнопільської громади, що на Шепетівщині, 18 червня «на щиті» повернувся воїн-захисник Денис Геннадійович Подвисоцький, житель села Довжки.

Як повідомляють у громаді, Герой народився 18 березня 1992 року. Створив сім'ю, став чудовим батьком чотирьом дітям. Призвали його на військову службу 13 грудня 2022 року.

«Молодший сержант Денис Подвисоцький був механіком-водієм танкового взводу однієї з військових частин. Брав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України. 12 червня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новопавлівка Запорізької області загинув...», - повідомляють у громаді.

До Ганнопільської громади, що на Шепетівщині, 18 червня «на щиті» повернувся воїн-захисник Денис Геннадійович Подвисоцький, житель села Довжки. Фото: зі сторінки Ганнопільської громади у фейсбуці

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую