ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Браконьєр влаштував полювання на території національного природного парку

Кримінал 3088
mvs.gov.ua
Фото: mvs.gov.ua

Його затримали разом із здобиччю та рушницями.

Мисливець-любитель із Чемеровецького району, попри усі заборони законодавства, вполював на території заповідника лисицю, хутро якої планував продати.
«Мало того, що чоловік вийшов на полювання після закриття мисливського сезону, яке відбулось 26 січня — він це зробив ще й у неналежний час та місці і без необхідних дозволів. Правопорушника помітив працівник дозвільної системи Чемеровецького райвідділу міліції, який спільно з колегами проводив рейд на території Національного природного парку «Подільські Товтри», - розповідає речник Чемеровецького райвідділу Ольга Нирко.
Помітивши правоохоронців, браконьєр намагався на своєму автомобілі втекти, але міліціонери наздогнали порушника.
При огляді автомобіля «ВАЗ» у багажнику було виявлено дві мисливські рушниці, набої до них та впольовану здобич. Проти правопорушника відкрите кримінальне провадження за частиною першою статті 248 - незаконне полювання. Покарання передбачає штраф 1700 гривень, обмеженням волі до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого. Обвинувальний акт уже направлено до суду.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую