ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

У Летичівському районі міліціонери затримали групу наркоторговців

Кримінал 1877 1
region.ej.by
Фото: region.ej.by

Аби їх «накрити» правоохоронцям знадобилося майже два місяці.

Злочинці у домашніх умовах виготовляли та продавали наркотики. Серед знайденого «асортименту» під час обшуків були знайдені марихуана, макова соломка, екстракційний опій та приладдя для його виготовлення.

«До складу затриманої групи входили дві жінки та троє чоловіків віком від 31 до 39 років, двоє з яких раніше уже мали проблеми із законом та притягувалися до кримінальної відповідальності. Вони потрапили у поле зору правоохоронців ще наприкінці минулого року. Працівникам відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків знадобилося майже два місяці на те, аби довести причетність цієї п‘ятірки до наркоторгівлі та затримати їх «на гарячому», - розповів начальник Летичівського райвідділу міліції Олег Назарук.

Загалом у наркоторговців вилучили три кілограми марихуани, один кілограм макової соломки, два літри екстракційного опію, посуд та пристрої для виготовлення наркотиків.

Наразі відносно усіх затриманих відкрите кримінальне провадження за частиною другою статті 307 - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та частиною другою статті 317 - організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Санкції обох статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий строк та конфіскацію майна.
Наразі правоохоронці з‘ясовують, як використовувались кошти, здобуті від незаконного обігу наркотичних засобів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую