ye-logo.v1.2

У Хмельницькому безхатченки-рецидевісти залізли у чужий будинок

Кримінал 1849
Фото: pravda.com.ua

Зловмисників на місці злочину затримали бійці Державної служби охорони.

Двоє безробітних хмельничан вибили скло та проникли у приватний будинок.
Недовго пробув на волі 36-річний мешканець Хмельницького. Вийшовши із в’язниці у 2013 році, він намагався влаштувати своє життя — пішов працювати на будівництво, а тимчасовий дах над головою надав дядько. Через снігопади, як стверджує затриманий, «заморозилась» робота на будівництві, а іншої не зміг знайти. З оселі рідних також довелося піти. З січня він проживав у притулку для людей без постійного місця проживання. Там і познайомився з молодшим «напарником» по крадіжці.
Сигнал на пульт Державної служби охорони надійшов близько 18-ї години вечора. На місце події виїхав наряд групи затримання, правоохоронці негайно заблокували усі виходи із будинку та почали обстежувати охоронювану територію.
“Коли почали обстеження території, я побачив, що з-за рогу будинку виглядає невідома особа. На моє запитання, що він тут робить, сказав, що йде додому”, — пригадує прапорщика міліції Віктор Зілінський.
У той час інший працівник держслужби охорони побачив розбите вікно в підвальному приміщення та сліди проникнення до будинку. Поблизу лежала чоловіча куртка, а всередині порпався невідомий. Міліціонери, діючи чітко та злагоджено, затримали чоловіків.
“У нас не було на меті залізти в будинок. Я зі знайомим йшов вулицею і зрозуміли, що у будинку нікого немає. Заглянувши у вікно, побачив холодильник і тому вирішили проникнути в приміщення”, — пояснив свій вчинок 36-річний чоловік.
Про скоєне чоловік жаліє. Каже, що дуже соромно, особливо, якщо про цей випадок дізнаються доньки та колишня дружина.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Зарічанського відділу міліції.
“Наш будинок півтора року знаходиться під охороною ДСО, — розповіла власниця будинку. — Практично усі сусіди користуються послугами Державної служби охорони. Вони нам і порадили цю охоронну структуру. Дуже вдячна міліціонерам, що затримали правопорушників та не допустили крадіжки з нашої оселі.”

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую