ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Міліціонери по «гарячих» слідах затримали жінку, яка відправила "на той світ" чоловіка

Кримінал 2016
Фото: zakarpattya.net.ua

30-річна хмельничанка під час сварки зі своїм знайомим навмисно поранила останнього кухонним ножем в область лівого плеча, від якого чоловік помер.

Трагедія сталась у вихідні, 39-річний чоловік напросився у гості до своєї знайомої, та відмовити не могла і гостинно прийняла відвідувача.
“Під час посиденьок між чоловіком та жінкою на фоні випитого спалахнула бійка. Зі слів підозрюваної, чоловік кілька разів зловив її за волосся, а вона аби відомстити вхопила кухонного ножа і з усієї сили спрямувала його в гостя. В результаті потерпілий отримав тілесні ушкодження у внутрішню поверхню лівого плеча, у вигляді рани м'яких тканин. Через певний проміжок часу чоловік помер від втрати крові”, - розповідає помічник начальника Хмельницького міського відділу Аліна Арнаут.
Господиня старанно приховувала від правоохоронців свою причетність до скоєного, проте ввести в оману міліціонерів їй не вдалось. Слідчі виявили достатню кількість доказів аби вважати саме її причетною до злочину, в результаті жінка повністю зізналась в скоєному.
“Під час досудового слідства також було встановлено, що підозрювана являється громадянкою України, на момент скоєння злочину ніде не працювала та офіційно не одружена. На додаток мала судимість - у 2011 році за крадіжку”, - додає Аліна Арнаут.
Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 121, яка передбачає до десяти років ув'язнення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую