ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

У гуртожитку училища у Хмельницькому знайшли мертвого юнака

Кримінал 3287
Фото: stud-times.com.ua

Для студента виявилося смертельним святкування травневих свят.

Вранці до чергової частини Хмельницького міського відділу міліції звернулися працівники гуртожитку місцевого училища, які знайшли мертвого 18-річного студента.

“Під час поверхневого огляду тіла працівники слідчого відділу не виявили виражених ознак фізичного насилля, які могли б призвести до настання смерті. Згодом ці висновки підтвердила судово-медична експертиза, за результатами якої смерть потерпілого настала від розриву сальника та гострої внутрішньої кровотечі”, - розповідає прес-секретар міського відділу міліції Аліна Арнаут.

Як з’ясувалося, напередодні компанія із восьми юнаків відзначала травневі свята. Під час застілля хлопці випили близько п’яти літрів горілки та понад чотири літри пива. Після спожитого усі ледь трималися на ногах, а один із них і взагалі не міг ходити, тож товариші вирішили допомогти йому дістатись до гуртожитку.

“Вони по черзі волокли сп’янілого товариша, але оскільки самі були в ненабагато кращому стані, то сил втримати його не було, тож хлопець кілька разів вислизав їм із рук і падав на долівку. Очевидно, саме від цих ударів він і отримав численні травми”, - додає Аліна Арнаут.

Парубкам таки вдалось занести товариша до кімнати в гуртожитку. На ранок 18-річний юнак так і не прокинувся — помер у сні від внутрішньої кровотечі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую