ye-logo.v1.2

Екс-судді дали п'ять років тюрми

Кримінал 2895
Фото: gazeta.lviv.ua

Летичівський районний суд визнав колишнього представника Феміди винним за двома кримінальними статтями.

Зловмисник створив справжню схему привласнення земельних ділянок під Києвом через винесення злочинних рішень.
Досудове слідство встановило, що суддя та донецький приватний підприємець сфабрикували розписки про отримання грошових позик власниками 20-ти земельних ділянок, розташованих у Броварському районі на Київщині.
Згідно з цими розписками донецький кредитор нібито позичив селянам суми від 1 до 3 мільйонів гривень з умовою повернення через місяць. Після цього суддя ухвалив рішення про стягнення неіснуючих боргів на земельні ділянки. Самі власники дізнались, що були «злісними боржниками» і вже не володіють своїми паями, лише тоді, коли отримали рішення суду, - повідомляє прес-центр Служби безпеки України.
У липні 2011 року співробітники СБУ викрили суддю Тульчинського райсуду, Генеральною прокуратурою України були вікдриті кримінальні провадження за частиною другою статті 375 та частиною другою статті 366 – винесення суддею завідомо неправосудного рішення й службове підроблення.
Вироком суду першої інстанції колишнього суддю засуджено до п'яти років та двох місяців ув'язнення з позбавленням права обіймати посаду судді строком на три роки.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую