ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Міліціонери “полюватимуть” на нелегальні посіви маку і коноплі

Кримінал 1759
vg-news.ru
Фото: vg-news.ru

З 20 травня правоохоронці розпочали спецоперацію “Мак-2014”.

Співробітники міліції знаходитимуть, а потім знищуватимуть незаконні посіви маку та конопель, а також перекриватимуть канали надходження наркотиків до споживачів.
“В Україні заборонено висівати та вирощувати мак чи коноплі. За незаконний посів нарковмісних рослин передбачена відповідальність – як кримінальна, так і адміністративна”, - попереджає начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Хмельницького міського відділу Андрій Подлюк.
Довідка
Статті 106-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення: за невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельними ділянками заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку – передбачає накладення штрафу на громадян розміром до 306 гривень, а на посадових осіб — розміром до 765 гривень.
Стаття 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення: за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості до ста рослин чи конопель в кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу 1700 гривень з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.
Стаття 310 Кримінального кодексу України: посів або вирощування снотворного маку чи конопель – передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до семи років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую