ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Хмельницькі УБОЗівці затримали злодія у законі,

Кримінал 2254
slk.kh.ua
Фото: slk.kh.ua

щоб міграційники склали на нього адміністративний протокол.

Громадянин Грузії на прізвисько Паата Кутаїський порушив встановлену у січні цього року заборону в’їзду на територію нашої держави і приїхав до Хмельницького, де і був затриманий бійцями місцевого управління по боротьбі із організованою злочинністю.

Як повідомляє прес-служба обласного управління міліції, УБОЗівці разом із працівниками відділу швидкого реагування «Сокіл» у ході перевірки оперативної інформації затримали так званого злодія у законі Паату Кутаїського у приміщенні одного із готельно-ресторанних комплексів, розташованому у передмісті Хмельницького.

В’їзд на територію України заборонив йому Шевченківський районний відділ головного управління Державної міграційної служби України у місті Києві у січні 2014 року. Три роки чоловік не мав права перетинати кордон України.

Щодо зловмисника, працівники Державної міграційної служби у місті Хмельницькому склали адміністративний протокол за статтею 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транспортного проїзду через територію України». Штраф за таке правопорушення становить до 850 гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую