ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Міграційнику-хабарнику Ярмолинецький суд дав два випробувальні роки

Кримінал 2407
corruptua.org
Фото: corruptua.org

Правоохоронці затримали посадовця на «гарячому».

Завідувач одного з районних секторів Державної міграційної служби вимагав від двох клієнтів по 2 тисячі гривень за пришвидшення виготовлення їм закордонних паспортів.
Правоохоронці 18 лютого затримали зловмисника «на гарячому» у його службовому кабінеті під час одержання ним хабара.
«У ході розслідування кримінального провадження співробітники СБУ встановили, що шахрай розробив протиправну схему та систематично шляхом обману привласнював гроші. За термінове виготовлення закордонного паспорту він називав громадянам суму, завищену від реальної на 200 гривень, які потім клав собі у кишеню . Слідством виявлено і доведено дванадцять епізодів, які колишній службовець вчинив лише протягом одного дня», повідомили в управлінні Служби безпеки України.
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області визнав посадовця винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною четвертою статті 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», частиною першою статті 364 «Зловживання владою або службовим становищем» та частинами першою і другою статті 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
Вироком суду колишнього завідувача засуджено до п'яти років ув'язнення з іспитовим терміном у два роки і забороною обіймати посади у правоохоронних органах протягом двох років. Він має сплатити штраф у шість тисяч гривень. Також його позбавлено 13 рангу державного службовця.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую