ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Подружжя підприємців з Кам’янця «кинули» на 40 тисяч гривень

Кримінал 2212
Фото: kpi.ua

Правоохоронці уже відкрили кримінальне провадження та розшукують шахраїв.

Чоловік з дружиною займаються продажем засобів захисту та добрив для рослин. Уже виробили постійну базу постачальників та покупців, а от цього разу спокусилися на привабливу пропозицію в Інтернеті.
В перші дні червня до чоловіка зателефонував незнайомець, який представився торговим агентом та одразу завів бесіду про найнижчі ціни і унікальну можливість здійснити замовлення через Інтернет. Мовляв, весь асортимент товарів є на сайті, все розписано, та й замовлення обслуговуються дуже швидко. Схема проста: вибрали, замовили, перерахували гроші на картковий рахунок і отримали товар кур’єрською службою.

Підприємці спокусились. Того ж дня переглянули прайси та вирішили купити понад 30 найменувань товарів за оптовими цінами. Зі знижкою вийшло 40 тисяч гривень. Замовлення оформили та одразу перерахували гроші на банківський рахунок. Пройшов день, тиждень, місяць, а обіцяного товару все не було. Зрозумівши, що їх ошукали, кам’янчани звернулися із заявою до Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції.
«Наразі за фактом шахрайських дій відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 190. Слідчий здійснює необхідні процесуальні дії,  зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника міського відділу міліції Віталій Козярук.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую