ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Через Хмельниччину перевозили контрабандні приціли до «Граду»

Кримінал 1997
Фото: sbu.gov.ua

Служба безпеки України наразі встановлює отримувачів прицілів.

45 механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» намагалися вивезти з України. Контрабанду накрили співробітники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області. Наразі отримувача приладів встановлює слідство.
«З’ясовано, що представники одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Києва, без дозволу Державної служби експортного контролю України, намагались перемістити ці прилади, які є товарами військового призначення, через митний кордон України в митному режимі «експорт». Столичне підприємство діяло в порушення статті 24 закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» та положення «Про державну службу експертного контролю», - повідомляє прес-центр Служби безпеки України.
Наприкінці серпня у зоні діяльності Хмельницької митниці під час огляду вантажу співробітники СБУ вилучили приціли до «Градів».
Слідчими управління СБУ у Хмельницькій області відкрите кримінальне провадження за частиною першою статті 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю). У рамках кримінального провадження тривають слідчі дії.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую