ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Кандидату у народні депутати Миколі Дерикоту загрожує до шести років ув'язнення

Кримінал 2993
Фото: Дмитра Скрипника

Проти нього відкрито одразу два кримінальні провадження.

Прокуратура Хмельницької області через суд добилася визнання недійсним договору, відповідно до якого ТОВ “Ринок Будтранс-А” отримав в оренду близько 2400 квадратних метрів нежитлових приміщень. Вартість майна суттєво занизили, через що бюджет Хмельниччини недоотримав близько 430 тисяч гривень.
Тепер правоохоронці у суді намагатимуться довести вину колишнього голови Хмельницької обласної ради та нинішнього кандидата у народні депутати України по 191 виборчому округу з центром у Старокостянтинові Миколи Дерикота. Прокуратура підозрює, що саме за його причетності ТОВ “Будтранс-А” на вигідних умовах отримав приміщення, які є комунальною власністю.
“Колишнім головою обласної ради та начальником одного із управлінь неправомірно було передано в оренду ТОВ “Ринок “Будтранс-А” нежитлові приміщення загальною площею близько 2400 квадратних метрів та вартістю понад чотири мільйони гривень, які належать територіальним громадам. Щоб приховати дійсну вартість цього майна та занизити орендну плату вони підробили документи, де суттєво занизили експертну оцінку приміщень”, - розповідає прокурор Хмельницької області Олег Синишин.
Миколі Дерикоту загрожує до шести років ув'язнення, позбавлення права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю терміном до трьох років та штраф до 17 тисяч гривень зі спеціальною конфіскацією.
“Нещодавно слідчий відділ прокуратури Хмельницької області направив до суду обвинувальний акт щодо колишнього голови обласної ради та начальника управління. Ці особи обвинувачуються у зловживанні службовим становищем (частина друга статті 364 Кримінального кодексу України) та службовим підробленням, що причинило тяжкі наслідки (частина друга статті 366 Кримінального кодексу України). У серпні ж рішенням господарського суду у повному обсязі задоволено позов прокуратури в інтересах обласної ради до ТОВ “Ринок “Будтранс-А”, договір оренди цих нежитлових приміщень визнано недійсним”, - повідомив Олег Синишин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую