ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Білогірський район: за вбивство тестя чоловіка ув'язнили на 11 років

Кримінал 1533
Фото: vidido.ua

Обвинуваченого визнали винним одразу за двома кримінальними статтями.

Того вечора до Білогірського райвідділу міліції спершу зателефонувала 29-річна жінка, яка попросила міліціонерів приїхати до них та розняти її батька та чоловіка. За кілька хвилин пролунав ще один дзвінок. Цього разу до правоохоронців звернувся уже зять, який повідомив, що щойно зарізав свого тестя.
“Виїхавши на місце події, працівники міліції встановили, що сварки між чоловіками виникали регулярно. Справа в тому, що 32-річний зять жив у приймах, ніде не працював, постійно пиячив і зовсім не думав про виховання двох неповнолітніх дітей. Зрозуміло, що тестю це не подобалося”, - розповідає речник обласного управління міліції Катерина Шуприган.
Зять знову прийшов додому п’яним і між чоловіками спалахнула суперечка, яка переросла у бійку, під час якої засуджений зламав тестеві хребет. Безпорадний чоловік кілька хвилин лежав на підлозі літньої кухні, де й зав’язалася суперечка. Жінки, почувши крики, викликали міліцію.
Зять усе не міг заспокоїтися, взяв ножа і перерізав тестеві горло. Потерпілий помер за лічені хвилини, адже була пошкоджена сонна артерія.
Ізяславський районний суд, розглянувши матеріали кримінального провадження, визнав підсудного винним у частині першій статті 129 (погроза вбивством) та частині першій статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Зятя ув'язнили на 11 років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую