ye-logo.v1.2

Псевдоміліціонери обманули хмельничан на 180 тисяч гривень

Кримінал 1909
За минулий рік у Хмельницькому зареєстровано 29 подібних кримінальних правопорушень
За минулий рік у Хмельницькому зареєстровано 29 подібних кримінальних правопорушень. Фото: portal.lviv.ua

У минулому році “на крючок” шахраїв потрапили 29 мешканців Хмельницького.

Телефоні шахраї продовжують заробляти статки на довірливості хмельничан. Зловмисники телефонують навмання, представляються співробітником міліції та видурюють гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності родичів за нібито вчинені ними злочини.
“Така схема швидкого «заробітку» грошей не є новою, - пояснює помічник начальника Хмельницького міського відділу міліції зі зв'язків із громадськістю Катерина Терещенко. - Здавалось б, всі про неї давно чули та знають, як поводитись в таких ситуаціях. Та, як свідчить статистика, за минулий рік у Хмельницькому зареєстровано 29 подібних кримінальних правопорушень. Загалом потерпілі заплатили псевдоміліціонерам понад 180 тисяч гривень.”
У новому році “не збавили обертів” і продовжують наживатися на довірливості людей.
“Шахраї вимагають перерахувати їм гроші на банківську картку, відправити мобільним поповненням чи передати водієм служби таксі. При цьому злочинці вимагають у потерпілих не роз'єднувати зв'язок з ними до того, як їм перерахують гроші. Це робиться для того, щоб жертва не могла передзвонити до родича і перевірити, чи з ним справді щось сталося. Аж потім, прийшовши до тями від пережитого стресу, потерпілі звертаються в міліцію”, - каже Катерина Терещенко.
Щоб вас не надурили шахраї, спершу зателефонуйте родичу, якого нібито звинувачують у вчинені злочину, або у відділок міліції та запитайте, чи взагалі було таке правопорушення і підозрюваний перебуває у правоохоронних органах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую