ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині військові збагатили бізнесмена на 100 тисяч гривень

Кримінал 2169
Фото: tsn.ua

Посадовці однієї із військових частин підробили документи щодо поставки двох тонн м'ясних консерв.

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону разом зі спеціалістами обласної Держфінінспекції викрили факт зловживання та розтрати бюджетних коштів посадовцями військової частин.

Як повідомляє Військова прокуратура Західного регіону України, на Хмельниччині у грудні 2014 року службові особи однієї з військових частин, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно та без фактичної поставки предмету договору – близько двох тонн м’ясних консерв, внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про нібито їх отримання. У подальшому документи використали для перерахування на рахунок фізичної особи-підприємця бюджетних 100 тисяч гривень, які бізнесмен використав у власних цілях.

“Розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 366 та частиною другою статті 410 Кримінального кодексу України, – службове підроблення, привласнення військового майна шляхом зловживання службовим становищем. Закон передбачає покарання у виді ув’язнення на термін до десяти років. Досудове розслідування триває”, - прокоментував заступник військового прокурора Хмельницького гарнізону Віктор Петреченко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую