ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Матір, поховавши 13-річну доньку, яка повісилася у день свого народження, також вчинила самогубство

Кримінал 3374
У Славуті одразу два самогубства в одній родині - повісилися донька та матір
У Славуті одразу два самогубства в одній родині - повісилися донька та матір. Фото: tsn.ua

У Славуті школярка за допомогою шарфа повісилася на одвірку в одній з кімнат будинку, а наступного дня після похорону на тому ж місці покінчила з життям матір.

Як повідомляють в обласному управлінні міліції, родина перебувала на обліку в органах місцевої влади як така, що потрапила у скрутні життєві обставини. “34-річна жінка разом зі співмешканцем виховувала двох малолітніх дітей – спільну дворічну дитину та старшу доньку жінки від першого шлюбу, - зазначають в обласному УМВС. - Мати час від часу зловживала спиртними напоями, кілька разів була притягнута до адміністративної відповідальності, тому дітей двічі вилучали з сім‘ї, але потім повертали”.

У день, коли дівчинка скоїла самогубство, їй виповнилося 13 років. Як зазначають правоохоронці, матір залишила іменинницю доглядати за молодшою сестричкою, а сама пішла святкувати. Коли повернулася, дівчина уже була мертва — школярка за допомогою шарфа повісилася на одвірку у одній з кімнат будинку.

Наступного дня після поховання дитини, жінка також вчинила самогубство — теж повісилася на тому самому одвірку, що і донька.

На разі працівники міліції відкрили кримінальне провадження та з'ясовують причини самогубства малолітньої школярки та її матері.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую