ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Вища кваліфікаційна комісія відсторонила від посади суддю з Деражні через шкоду державним інтересам

Кримінал 3095
Суддю відсторонюють вже другий рік поспіль
Суддю відсторонюють вже другий рік поспіль. Фото: law-obx.org.ua

Олег Дворнін обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень.

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 24 червня, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення продовжити строк відсторонення від займаної посади 6 суддів. Серед них - суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області Олег Станіславович Дворнін.

Як повідомляє видання “Закон і Бізнес”, відсторонення судді від посади у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності продовжено ще на один місяць. Нагадаємо, Олега Дворніна Вища кваліфікаційна комісія суддів України відсторонювала у травні цього року та впродовж двох місяців минулого року.

Як повідомляли у Генпрокуратурі, Дворнін обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1, 2 статті 190, частиною 1 статті 364, частиною 2 статті 15, частиною 4 статті 27, частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України. Використовуючи владу всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, суддя підбурив іншу особу до замаху на давання хабара та скоєння цього кримінального правопорушення повторно.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую