ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Відгадайте, як можуть покарати за крадіжку двох пляшок шампанського?

Кримінал 1654
Вкравши продуктів на 166,7 гривень, жінка ледь не потрапила за грати на чотири роки
Вкравши продуктів на 166,7 гривень, жінка ледь не потрапила за грати на чотири роки. Фото: автора

Ізяславський районний суд виніс вирок жінці, яку звинуватили в крадіжці двох пляшок ігристого та декількох кілограмів цукру.

Ця крадіжка сталася на початку травня цього року в Ізяславському районі. До помешкання однієї жінки проникла інша, яка і вкрала дві пляшки шампанського «Советское шампанское» (Київське) вартістю 45 гривень кожна, та 6,5 кілограмів цукру, вартістю 11,8 гривні за кілограм. Сума викраденого становила 166 гривень 70 копійок.

Вжити усе крадійка не встигла – випила лише одну пляшку шампанського, а ось решту – повернула. У суді жінка визнала свою провину та погодилася, що її дії слідством були кваліфіковані вірно - таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у житло. При прийнятті вироку, суд врахував це, а також і те, що вона раніше неодноразово судима, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває, має постійне місце проживання, не працююча, за місцем проживання характеризується посередньо. Врахував і те, що сума викраденого майна є незначною.
 
Тому вироком суду жінку вирішили не кидати за грати, а… призначити їй покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на три роки. Якщо протягом цих трьох років вона знову порушить закон, то доведеться сісти за грати.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую