ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Шостий в’язень-утікач «засвітився» в Городоцькому районі

Кримінал 4982
У Романа Гадзіни є відібраний у коновоїра пістолет ПМ, а тому його перебування на волі вкрай небезпечне
У Романа Гадзіни є відібраний у коновоїра пістолет ПМ, а тому його перебування на волі вкрай небезпечне. Фото: Region69.info

Уся міліція Хмельниччини зібрана за тривогою

«Всі спецпідрозділи МВС, у тому числі апарат обласного управління підняті по тривозі, оскільки в Городоцькому районі сталася надзвичайна подія, - повідомила газеті «Є» начальник сектору зв’язків із громадськістю управління МВС у Хмельницькій області Інна Глега. – Сьогодні зранку в Городоцькому районі був обстріляний блок-пост міліції. Найвірогідніше, що стріляв саме Роман Гадзіна, останній з в’язнів, який втік з під конвою та перебуває на волі з 25 липня».

За словами Інни В’ячеславівни, ніхто з правоохоронців не постраждав, але й упіймати злочинця не вдалося. Поки що. «Справа в тому, що стріляли з дальньої відстані, - продовжує Інна Глега. – Скільки було здійснено пострілів – не можу сказати. Єдине, зауважу, що міліціонери, які були на блок-пості, не бачили звідки саме стріляли. Наразі введено план «Грім».

Нагадаємо, що в суботу 25 липня на Хмельниччині під час етапування з потягу на ходу втекли шестеро конвойованих. Затримані втікачі-в'язні в один голос кажуть, що  тікати не хотіли та організаторами втечі не були. На волі поки що залишається один – Роман Гадзіна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую