ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Сільський голова з Городоччини отримав місяць арешту і штраф

Кримінал 1882
Фото: archive.17tv.com.ua

Чоловік “допоміг” своїм друзям незаконно отримати соціальні виплати.

Городоцький районний суд виніс вирок колишньому сільському голові: посадовця визнано винуватим у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Як повідомив прокурор району Сергій Стецюк, у суді доведено, що сільський голова підробив довідки двом своїм знайомим про те, що вони нібито доглядали за місцевими престарілими.

“На підставі сфальсифікованих документів, сім’ї цих осіб одержали з бюджету компенсацію по догляду за престарілими та соціальну допомогу як малозабезпечені. Загальна сума незаконно нарахованих соцвиплат склала понад 94 тисячі гривень”, - розповіли у прес-службі прокуратури.

Винному призудили місяць арешту з позбавленням права на 2 роки обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій представника влади чи місцевого самоврядування. Окрім того, посадовець отримав штраф - 4250 гривень.

У прокуратурі додають, що громадян, які злочинним шляхом одержали ці соціальні виплати, притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства та використання завідомо підроблених документів. Вони уже відшкодували до бюджету 14 тисяч гривень безпідставно отриманої компенсації.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую