ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

У Славуті судитимуть двох посадовців, які привласнили державного майна на півмільйона гривень

Кримінал 1602
Суд уже обрав запобіжний захід - особисте зобов\'язання та арешт майна
Суд уже обрав запобіжний захід - особисте зобов'язання та арешт майна. Фото: dailylviv.com

Обвинувачені привласнили приміщення державної лікарні ветмедицини та кілька земельних ділянок.

На Хмельниччині судитимуть посадовців, через зловживання яких з державної власності незаконно вибуло майно, вартістю понад півмільйона гривень. Як встановило слідство, обвинувачені, обіймаючи керівні посади в управлінні ветеринарної медицини та зловживаючи своїм службовим становищем, підробили офіційні документи.

“На підставі сфальшованих документів на користь одного з них, його родичів та третьої особи незаконно були відчужені приміщення державної лікарні ветмедицини, оформлені як квартири, та кілька земельних ділянок, загальною площею понад 3 гектари. Вартість зазначеного майна становить понад 536 тисяч гривень”, - інформує прес-служба прокуратури.

Славутською міжрайонною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно колишнього та діючого посадовців управління ветеринарної медицини у районі, яким інкримінується вчинення низки службових злочинів, що спричинило тяжкі наслідки державі (ч.2 ст.165 КК України (в редакції 1960 року), ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.3, ч.4 ст.27 ч.2 ст.364 КК України).

Як повідомив міжрайпрокурор Юрій Вятровський, до обвинувачених судом застосовано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання та накладено арешт на незаконно відчужене державне майно.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую