ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чоловік ошукав більше 40 людей, обіцяючи мішок цукру

Кримінал 2053
Зараз зловмисник у СІЗО
Зараз зловмисник у СІЗО. Фото: firtka.if.ua

Домовляючись про підселення, хмельничанин одразу продавав товар, якого не було.

У Хмельницькому затримали зловмисника, який ошукав понад 40 людей. 43-річний чоловік уже має судимість за шахрайство, однак це його не зупинило.

Як повідомляє очільник поліції міста Володимир Калашнік, через газету зловмисник шукав оголошення, де власники здають кімнату. Він оглядав помешкання, говорив, що житиме його сестра-студентка.

“Під час невимушеної розмови, чоловіку ніби телефонували бухгалтері зі складу, де зберігається цукор, і він голосно при власнику спілкувався. У ході спілкування на складі виявлялися «зайві» мішки, які терміново потрібно було кудись реалізувати”, - зазначає Володимир Калашнік на сторінці в Фейсбуці.

Таким чином старенькі самі просили чоловіка «зарезервувати» їм мішок, адже ціна була нижчою, ніж на ринках. Просив від 150 до 400 гривень, та обіцяв доставити товар прямо додому. Зловмисник наперед брав гроші, а в одному випадку і золотий перстень, як заставну. З квартири йшов, а товар так і ніхто не бачив.

При огляді помешкання, де жив шахрай, працівниками поліції вилучено два мобільні телефони та п’ять сім-карт, з яких чоловік здійснював дзвінки потерпілим. Чоловік вже відбував покарання 4 рази за такі ж шахрайства, розбійний напад, грабіж та крадіжки, зараз він перебуває у СІЗО, йому оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 190 ККУ «Шахрайство».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую