ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Хмельницька будівельна фірма винна чотири мільйони гривень

Кримінал 2325 4
Щоб не виконувати рішення судів, на фірмі вирішили відкрили інші рахунки в банівських установах
Щоб не виконувати рішення судів, на фірмі вирішили відкрили інші рахунки в банівських установах. Фото: vkurse.ua

Щоб не платити борги, підприємство відкрило нові банківські рахунки і тепер цю справу розслідують правоохоронці.

Державна виконавча служба наклала арешт на кошти однієї будівельної компанії в обласному центрі, оскільки та заборгувала чотири мільйони гривень.

Такі борги у фірми з’явилися після розгляду позовів прокуратури, державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду у місті Хмельницькому про стягнення з будівельного підприємства близько 3,5 млн. грн. податкового боргу та пенсійних виплат, а також майже півмільйона гривень, заборгованих міській раді на розвиток інфраструктури міста.

За повідомленням прес-служби прокуратури Хмельницької області, службові особи підприємства умисно відкрили нові банківські рахунки, аби уникнути виконанню зазначених рішень судів. Тому Хмельницькою місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 382 КК України стосовно умисного перешкоджання виконанню рішень судів, що набрали законної сили, службовими особами одного з колективних підприємств обласного центру. «Будівельникам» загрожує штраф від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую