ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

На Славутчині посадовці розтратили 50 тисяч гривень, виділених на реконструкцію шкільної котельні

Галина МЕЛЬНИК Кримінал 1328
З бюджету перерахували понад 50 тис. гривень
З бюджету перерахували понад 50 тис. гривень. Фото: tyzhden.ua

Передбачене технічне обладнання так і не встановили, хоч і прозвітувати про виконання всіх робіт.

Шепетівська місцева прокуратура встановила факт розтрати бюджетних коштів посадовцями одного з відділів Славутської райдержадміністрації. Ідеться про більше 50 тисяч гривень, виділених на проведення реконструкції котельні навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів.

У прокуратурі з'ясували, що всупереч умовам договору, роботи з переобладнання котельні проводились не працівниками ТОВ, а робітниками навчального закладу. Крім того, у приміщенні котельні не було встановлено передбачене реконструкцією технічне обладнання. Хоча в акті приймання робіт, підписаному посадовими особами відділу РДА і ТОВ, зазначено про виконання усіх цих робіт саме товариством, за що йому й було перераховано з бюджету понад 50 тис. гривень.

Як повідомили у прокуратурі, за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Матеріали кримінального провадження направлено до відділу поліції для подальшого досудового розслідування.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую