ye-logo.v1.2

Податкова міліція Хмельниччини викрила більше десяти тіньових схем ухилення від сплати податків

Кримінал 2599
Серед виявлених правопорушень – умисне ухилення від сплати податків
Серед виявлених правопорушень – умисне ухилення від сплати податків. Фото: ua.112.ua

З незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи майже на 3 мільйони гривень.

 Протягом І кварталу 2016 року за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції Державної фіскальної служби Хмельницької області до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 11 кримінальних проваджень, 5 з яких тяжкі та особливо тяжкі.

“Серед виявлених правопорушень – умисне ухилення від сплати податків, незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”, - звітують фіскальники.

Як зауважують у податковій міліції, вручено 3 повідомлення про підозру по кримінальних провадженнях, направлено до суду матеріали 3 кримінальних проваджень за статтями 212 та 204 Кримінального кодексу України.

Розпочато 2 досудових розслідування за фактами незаконних заявок на відшкодування ПДВ, в результаті чого упереджено відшкодування схемного податкового кредиту майже на 1 мільйон гривень та викрито факт ухилення від сплати ПДВ із сумою збитків на 2,5 мільйона гривень. Також у сфері державних закупівель до єдиного державного реєстру внесено кримінальне провадження щодо переможців тендерних закупівель.

У І кварталі оперативники фіскальної служби виявили діяльність «конвертаційного центру» із обсягом проконвертованих коштів понад 130 мільйонів гривень, втрати бюджету від його функціонування склали 22 мільйони гривень. Окрім того, працівники податкової міліції з незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи майже на 3 мільйони гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую