ye-logo.v1.2

У Славутському районі чоловік вирощував коноплю у міні-теплиці

Кримінал 1369
Чоловікові доведеться відповідати одразу по декількох статтях Кримінального кодексу України, пов’язаних із вчиненням наркозлочинів
Чоловікові доведеться відповідати одразу по декількох статтях Кримінального кодексу України, пов’язаних із вчиненням наркозлочинів. Фото: hm.npu.gov.ua/uk/

Окрім того, на присадибній ділянці правоохоронці виявили 16 рослин коноплі.

Департамент протидії наркозлочинності Нацполіції провів санкціонований обшук на господарстві у 36-річного жителя села Цвітоха Славутського району. На присадибній ділянці чоловіка правоохоронці виявили 16 рослин коноплі.

«У підвалі ділок облаштував міні-теплицю, де вирощував нарковмісні рослини за допомогою сучасного аграрного методу — гідропоніки (технологія вирощування рослин без ґрунту, що забезпечує доступ поживних речовин рослині за рахунок водяних розчинів, що значно прискорює розвиток). Спеціальний ящик наркоаграрій обладнав лампами освітлення та обігріву, а також вентиляторами. Там він вирощував розсаду коноплі, щодня поливаючи рослини та пересаджуючи їх у більші горщики. Загалом у лабораторії правоохоронці вилучили 23 нарковмісні рослини. Крім того, під час обшуку в будинку було виявлено ще 2 кілограми висушеної та подрібненої коноплі», - повідомляють у Нацполіції.

Підозрюваний стверджує, що нарковмісні рослини він вирощував як для власного споживання, так і для продажу. Наразі слідчі дії тривають.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую