ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському квартирант на 34 тисячі гривень обікрав власницю орендованого житла

Кримінал 1233
Хлопець виніс з квартири прикраси
Хлопець виніс з квартири прикраси. Фото: portal.lviv.ua

Хлопець вкрав золоті вироби і телефон.

 У Кам'янці-Подільському 18-річний хлопець здійснив 7 крадіжок з квартири, яку орендував. Юнак періодично «привласнював» золоті вироби, здавав їх в ломбард. Потім заволодів мобільним телефоном iPhone, який згодом продав.

Власниця квартири звернулась у поліцію 9 вересня. Жінка розповіла, що із квітня почала помічати, як десь зникають золоті вироби. Спочатку не звертала на це особливої уваги, оскільки в квартирі тривав ремонт, і речі постійно переносились з місця на місце. Але потім підозра потерпілої впала на 18 річного квартиранта, товариша її неповнолітнього сина.

«Провівши розмову з молодиком, правоохоронці з’ясували, що він справді причетний до зникнення з квартири ювелірних виробів. За період з квітня по вересень невдячний квартирант скоїв 7 крадіжок. Викрадені прикраси здавав у ломбард, а гроші витрачав на власні потреби», - повідомили правоохоронці.

Загальна сума збитків, завданих підозрюваним, складає 34 тисячі гривень. Молодику доведеться відповідати перед законом за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую