ye-logo.v1.2

На Хмельниччині СБУ викрила схему розкрадання 1,2 мільйона бюджетних коштів

Кримінал 1738
Підприємці завищували вартість придбаного обладнання, обсяги виконаних робіт та витрати на будівництво
Підприємці завищували вартість придбаного обладнання, обсяги виконаних робіт та витрати на будівництво. Фото: media-bar.info

Гроші виділені на будівництво водогону для одного із районних центрів.

У серпні 2013 року Управління ЖКГ Хмельницької ОДА уклало договір про виконання робіт на будівництво водогону із двома місцевими суб’єктами господарювання. У СБУ кажуть, що вони мали збудувати водогін для одного із райцентрів Хмельниччини.

«Вже у грудні 2015 року підприємці відзвітували про завершення робіт. Чиновники підписали відповідні акти і перерахували на оплату понад 3,9 мільйона гривень. Перевірка використання бюджетних коштів показала, що фактично комерційні структури оплачені роботи не виконали і будівництво водогону для населеного пункту не завершено. Правоохоронці також з’ясували, що в акти виконаних робіт бізнесмени вносили недостовірні дані», - повідомляють у прес-службі СБУ.

Підприємці завищували вартість придбаного обладнання, обсяги виконаних робіт та витрати на будівництво. Таким чином із державного бюджету незаконно перерахували понад 1,2 мільйона гривень.

Прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую