ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельницька школярка за зняття порчі віддала всі мамині прикраси

Кримінал 1122
Дівчинка віддала обручку, дві пари сережок, браслет та підвіску
Дівчинка віддала обручку, дві пари сережок, браслет та підвіску. Фото: icz.com.ua

Подія сталася коли дитина поверталась зі школи.

Учора, 2 листопада, близько 15. 00 години біля філармонії ошукали 10-річну школярку. Подія сталася коли дитина поверталася зі школи додому.

“Школярка розповіла, що біля обласної філармонії до неї підійшла незнайома дівчинка і запросила погуляти у сквері, розташованому неподалік. Як виявилось, там незнайомку чекала її мама. Жінка подивилась на потерпілу і сказала, що на її родині лежить страшне прокляття, яке терміново потрібно відробити, інакше станеться лихо. Шахрайка запевнила, що сама проведе обряд очищення, але для цього потрібно принести усі коштовності, які є вдома”, - повідомляють у Нацполіції області.

Правоохоронці додають, що дівчинка без вагань погодилась і разом з дочкою шахрайки пішла додому та віддала тій усі мамині прикраси: обручку, дві пари сережок, браслет та підвіску. Що було далі, школярка не пам’ятає. Коли отямилась, усе розповіла мамі, а та одразу ж звернулась за допомогою у поліцію.

За фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за часиною 1 статті 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі вживаються заходи по встановленню осіб шахрайок. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую