ye-logo.v1.2

Хмельницька школярка за зняття порчі віддала всі мамині прикраси

Кримінал 1181
Дівчинка віддала обручку, дві пари сережок, браслет та підвіску
Дівчинка віддала обручку, дві пари сережок, браслет та підвіску. Фото: icz.com.ua

Подія сталася коли дитина поверталась зі школи.

Учора, 2 листопада, близько 15. 00 години біля філармонії ошукали 10-річну школярку. Подія сталася коли дитина поверталася зі школи додому.

“Школярка розповіла, що біля обласної філармонії до неї підійшла незнайома дівчинка і запросила погуляти у сквері, розташованому неподалік. Як виявилось, там незнайомку чекала її мама. Жінка подивилась на потерпілу і сказала, що на її родині лежить страшне прокляття, яке терміново потрібно відробити, інакше станеться лихо. Шахрайка запевнила, що сама проведе обряд очищення, але для цього потрібно принести усі коштовності, які є вдома”, - повідомляють у Нацполіції області.

Правоохоронці додають, що дівчинка без вагань погодилась і разом з дочкою шахрайки пішла додому та віддала тій усі мамині прикраси: обручку, дві пари сережок, браслет та підвіску. Що було далі, школярка не пам’ятає. Коли отямилась, усе розповіла мамі, а та одразу ж звернулась за допомогою у поліцію.

За фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за часиною 1 статті 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі вживаються заходи по встановленню осіб шахрайок. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую