ye-logo.v1.2

На Хмельниччині держпідприємство закупило обладнання на мільйон грн. більше його справжньої вартості

Кримінал 1100
Наразі триває досудове розслідування
Наразі триває досудове розслідування . Фото: euroradio.fm

У злочинній схемі задіяні два комерційні суб’єкти-посередники.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Олега Павлика, службові особи одного з відділів держпідприємства у сфері енергозабезпечення підготували неправдивий меркетинговий звіт щодо вартості потрібного обладнання на ринку України.

На підставі такого звіту державне підприємство закупило в одного з комерційних суб’єктів м. Києва апаратуру високочастотного зв’язку за ціною 1,8 мільйона гривень.

Продавець обладнання придбав його у підприємства-посередника за 1,7 мільйона гривень, яке, в свою чергу, закупило його у виробника за ціною 674 тисячі гривень.

«Таким чином, у вказаній злочинній схемі на закупівлю обладнання для державного підприємства задіяні два комерційних суб’єкти-посередники та завищено суму закупівлі товарно-матеріальних цінностей на 1,1 мільйона гривень.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем)» – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

За місцем реєстрації суб’єктів господарювання вже провели низку санкціонованих обшуків і вилучили фінансово-господарські документи, які мають доказове значення.

Досудове розслідування ще триває.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую