ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Керівник «Helix» Дмитро Нагута готується вийти з СІЗО

Кримінал 3577
Дмитру Нагуті загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна
Дмитру Нагуті загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Фото: ternopoliany.te.ua

Про це повідомляє один із тернопільських сайтів.

Відразу після обрання запобіжного заходу для хмельничанина, директора компанії «Хелікс» Дмитра Нагути – за нього внесли заставу у розмірі 5 млн. грн. Про це повідомляє інтернет-видання «Тернополяни».

Хто вніс таку суму – невідомо. Проте відразу після оголошення міри запобіжного заходу, як пише тернопільський сайт, мама Дмитра консультувалася з юристом, як і куди перераховувати кошти.

«Додамо, що під час розгляду справи адвокат наголосила: «Розмір застави – 5 млн грн, не обґрунтований. Адже слідство не надало документів, де було б сказано що Нагута спроможний оплатити таку суму. Прошу також врахувати, що Дмитро проживає з мамою-інвалідом першої групи. Жінка повністю на утриманні сина, - пише сайт «Тернополяни». - Також про намір внести заставу у судовій залі наголосив сам Дмитро Нагута. На запитання журналістів, чи погоджується пан Дмитро із вироком суду – зауважив, що всі коментарі для ЗМІ він повідомить завтра. Вочевидь сподіваючись, що вже сьогодні йому вдасться вийти на волю».

Проте, як стало відомо «Тернополянам» з особистих джерел, кошти ще не надійшли на відповідний казначейський рахунок. Нагута ж буде звільнений з-під варти лише тоді, коли буде зроблена вищезгадана процедура.

Нагадаємо, Дмитра Нагуту підозрюють у створенні фінансової піраміди. Вчора, 4 грудня, рішенням Тернопільського міськрайонного суду, йому обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою до 28 січня наступного року. В якості альтернативи – застава в 5 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую