ye-logo.v1.2

Двох мешканців Хмельниччини підозрюють у торгівлі людьми

Кримінал 2541
Чоловіки примусили свою знайому упродовж певного строку працювати у Польщі
Чоловіки примусили свою знайому упродовж певного строку працювати у Польщі. Фото: www.dw.com

Чоловіків затримали правоохоронці.

У суботу, 19 серпня, правоохоронці задокументували факт торгівлі людиною з метою трудової експлуатації. Як повідомляють у прокуратурі області, двоє чоловіків примусили свою знайому упродовж певного строку працювати у Республіці Польща, а зароблені нею кошти незаконно звертати на свою користь.

“Зловмисники знаючи, що у дівчини немає стабільного заробітку та хвора матір, створили умови матеріальної залежності від них, вимагаючи повернення їм неіснуючого боргу в сумі 40 тисяч гривень. Коли потерпіла була у повному розпачі, чоловіки змусили її виїхати на роботу до іншої країни. Вони оформили для неї документ. Щоб і надалі тиснути і контролювати, документи та засоби зв’язку у неї відібрали”, - зазначають у прокураторі області.

Під час проходження паспортного контролю на пункті пропуску «Ягодин» у Волинській області одного із зловмисників, який супроводжував потерпілу, затримали. Того ж дня іншого співучасника затримали на території Хмельниччини. Під час обшуків виявили документи потерпілої, боргову розписку та інші речові докази.

Затриманим оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 149 та частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання особам запобіжного заходу.
 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую