ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Шахраї від імені податківців «розводять» підприємців на гроші

Маргарита ЧУБА Кримінал 1358
Місцевих підприємців попереджають про ризик потрапити на гачок до телефонних аферистів
Місцевих підприємців попереджають про ризик потрапити на гачок до телефонних аферистів. Фото: istina-nova.com.ua

Місцевих підприємців попереджають про ризик потрапити на гачок до телефонних аферистів.

Місцевих підприємців попереджають про ризик потрапити на гачок до телефонних аферистів. Податківці повідомляють, що у Хмельницькому знову активізувалися телефонні шахраї, які вимагають гроші у суб’єктів господарської діяльності, називаючись працівниками фіскальної служби.

«Під виглядом керівництва податкової інспекції шахраї вимагають у підприємців кошти за непроведення перевірки. При цьому аферисти пропонують представникам бізнесу перерахувати грошові кошти на розрахунковий картковий рахунок «ПриватБанку». У разі невиконання зазначених вимог погрожують підприємцям «великими проблемами», - зазначають фіскали.

У податковій просять бути уважними та не вірити шахраям. Для проведення фактичної перевірки посадові особи контролюючого органу повинні пред’явити направлення на проведення такої перевірки з підписом керівника та скріплене печаткою, копію наказу для проведення перевірки також з підписом керівника та скріплене печаткою, а також службові посвідчення, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

Якщо ви володієте інформацією про такі дії аферистів, або ж стали їхньою жертвою, звертайтесь до правоохоронних органів або до відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області за номерами телефонів: 70-17-76; 70-17-75; 098-864-30-53.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую