ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

В обласному центрі судять в'язнів, які під час етапування напали на конвоїрів та втекли

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1423
Шістьох в'язнів судять за втечу
Шістьох в'язнів судять за втечу. Фото: з архіву

Подія сталася ще у липні 2015 року.

Сьогодні, 20 жовтня, у Хмельницькому міськрайонному суддів відбувається слухання справи шістьох в'язнів, які втекли під час етапування у липні 2015 року. Як повідомляють у прес-службі суду, тоді зловмисники вчинили груповий напад на членів варти під час руху спецвагону електропотягу "Ларга- Хмельницький".

“Наразі продовжується слухання справи відносно 6 осіб,що вчинили груповий напад на членів варти під час руху спецвагону. Судом було оголошено перерву до 14-30 години, оскільки один із обвинувачених за станом здоров'я не міг перебувати в залі судових засідань”, - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, 25 липня 2015 року, під час етапування втекло шестеро ув'язнених. Роззброївши конвоїрів в'язні прихопили з собою два пістолети Макарова. Крім цього, двох конвоїрів було поранено. П’ятьох втікачів затримали ще в липні, а ось шостого – Роману Гадзіну, аж 8 жовтня в Чемеровецькому районі. Саме він, за попередньою версією слідства, міг бути організатором втечі. Судові засідання у справі розпочались 8 квітня 2016 року.

Фото: із Фейсбуку
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую