ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

Мешканця Хмельниччини за бійку з тяжкими наслідками, засудили

Маргарита ЧУБА Кримінал 1225
Чоловіка засудили на 2 роки умовного терміну
Чоловіка засудили на 2 роки умовного терміну. Фото: infoindustria.com.ua

Чоловіка засудили на 2 роки умовного терміну.

Ще у минулому році, в обласній психіатричній лікарні між двома чоловіками виникла суперечка, яка переросла у бійку, внаслідок якої були спричинені небезпечні для життя ушкодження. Про це повідомляють в Апеляційному суді Хмельницької області.

Як повідомляють правоохоронці, трагічні події сталися рік тому в обласній психіатричній лікарні.

"Один пацієнт, запідозрив іншого у крадіжці 62 гривень, які він ховав у подушці. На цьому ґрунті між чоловіками виникла сварка. Розлютившись, зловмисник кілька разів вдарив чоловіка в обличчя і живіт. Один з цих ударів, як згодом встановить судово-медична експертиза, спричинив розрив селезінки. На п’ятий день після інциденту зі скаргами на болі в животі потерпілий потрапив до обласної лікарні. На шостий день чоловік помер на лікарняному ліжку", - зазначають правоохоронці.

Зловмисника визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України, «Умисне тяжке тілесне ушкодження» та призначили покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Водночас на підставі статті 75 ККУ засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк терміном два роки. Таке покарання чоловіку призначив Ярмолинецький районний суд.

До того ж, відповідно до висновків додаткової судово-медичної експертизи, летальність через первинний розрив селезінки складає лише 1-3%.Тож за умови своєчасної діагностики та лікування ушкодження у потерпілого і кваліфікованого оперативного втручання була можливість врятувати його життя.

"Відтак матеріали досудового розслідування щодо неналежного виконання медичними працівниками своїх обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного ставлення до них, що призвело до смерті пацієнта, правоохоронці виділили в окреме провадження", - повідомляють у прес-службі Апеляційного суду.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео