ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

За вбивство вагітної жінки та її матері житель Летичівського району довічно сидітиме за ґратами

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1780
За жорстоке вбивство, чоловіку призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі
За жорстоке вбивство, чоловіку призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Фото: a7.org

Свідком жорстокого вбивства був однорічний син обвинуваченого.

Колегії суддів Хмельницького міськрайонного суду області засудили жителя Летичівського району до довічного позбавлення волі за жорстоке вбивство двох жінок.

Так, судом було встановлено, що обвинувачений в грудні 2016 року перебуваючи за місцем свого проживання в одному із сіл Летичівсього району розпиваючи спиртні напої разом із своєю співмешканкою, яка була вагітною, та її матір’ю в ході суперечки, що раптом виникла, узяв сокиру та наніс матері співмешканки понад 10 ударів в голову гострою частиною сокири. Від спричинених ушкоджень жінка померла на місці.

«Дане не зупинило обвинуваченого і він продовжив далі з особливою жорстокістю та цинізмом вчиняти свої злочинні дії. Чоловік все тією ж таки сокирою наніс не менше семи ударів своїй співмешканці, що перебувала у стані вагітності, після чого взявши господарську лопату засунув дерев’яне руків’я в тіло жінки. Від спричинених ушкоджень жінка також померла на місці», - повідомили у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.

В цей час, у цьому ж будинку перебував однорічний син обвинуваченого, якого горе-батько залишив самого разом із двома трупами – матері та бабусі, в безпорадному стані в силу віку на добу. Дитину було виявлено під час огляду місця події, в той час коли батько прямував в іншу область.

Обвинувачений в судовому засіданні не визнавав своєї вини у скоєному та подав апеляційну скаргу на вирок суду.
В листопаді 2017 року до Апеляційного суду Хмельницької області надіслано справу по обвинуваченню мешканця Летичівського району у вчиненні злочину за пунктами 1, 2, 4 частини 2 статті 115 та частини 1 статті 135 КК України, якому вироком колегії суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Читайте також: Довічно сидітимуть два молодика, які по-звірячому вбили полончанина.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята