ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

За вкрадений кабель 18-річний хлопець більше трьох років проведе за ґратами

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1370
Шепетівчанин, що крав ще неповнолітнім, засуджений до реального терміну за гратами
Шепетівчанин, що крав ще неповнолітнім, засуджений до реального терміну за гратами. Фото: vn.depo.ua

Хлопець уже раніше був судимий.

18-річного жителя Шепетівки визнали винним за двома статтями Кримінального кодексу України і призначили покарання – 3,5 роки позбавлення волі. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду області, в червні 2016 року юнак разом із двома однолітками вкрали з бетонних електроопор понад 300 погонних метрів мідного кабелю, що належав ПАТ «Укртелеком». Та на цьому не зупинився.

«Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок Полонського районного суду, згідно з яким, раніше судимого, але звільненого від відбування покарання з іспитовим строком, 18-річного жителя Шепетівки. Як ідеться у вироку, в червні 2016 року на той момент ще неповнолітній юнак разом із двома однолітками тимчасово позбавив телефонного зв’язку мешканців двох вулиць смт. Понінка Полонського району, вкравши з бетонних електроопор понад 300 погонних метрів мідного кабелю, що належав ПАТ «Укртелеком»», - йдетьяс у повідомленні суду.

Додають, що в січні 2017 року обвинувачений знову вкрав мідний кабель та ще 3 електродвигуни, але вже з гаража та господарської споруди Понінці. Далі знову було дві крадіжки, предметом яких стали гроші, крупи, мука, домашня консервація із будинку та господарської будівлі місцевих жителів.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую