ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Вісім років за ґратами проведе житель Хмельниччини за смертельне побиття співмешканки

Маргарита ЧУБА Кримінал 1069
За смертельне побиття співмешканки чоловікові дали вісім років
За смертельне побиття співмешканки чоловікові дали вісім років. Фото: kma.court.gov.ua

Таке рішення ухвалив Шепетівський міськрайонний суд.

Шепетівський міськрайонний суд засудив 38-річного чоловіка до восьми років за ґратами засудив за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй співмешканці, що спричинило її смерть (ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу). Про це повідомляють в Апеляційному суді області.

Трагедія сталась в жовтні 2017 року в Шепетівці.

"За словами обвинуваченого у суді, разом зі своєю співмешканкою пізно ввечері вони пішли на пилораму по дрова. Дорогою назад жінка стала спотикатись, впала в калюжу, що обурило чоловіка. Через це він завдавав їй удар ногою в живіт та грудну клітку, залишивши жінку безпорадною на вулиці", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють прес-службі відомства, вранці зловмисник повернувся і потяг жінку додому, покликавши на допомогу малолітнього сина потерпілої. Нанесення ударів продовжилось і вдома. Наступного ранку жінка у власному будинку й померла

"Суд, незважаючи на повне визнання обвинуваченим своєї вини та правильне розуміння наслідків своїх дій, відхиляє його доводи про нанесення жінці всього чотирьох ударів ногами по тулубу останньої, і спростовує такі доводи висновком судово-медичного експерта згідно з яким зазначені у п.п. “а” п. 1 резолютивної частини вказаного висновку тілесні ушкодження виникли від, щонайменше, дев'яти-десяти ударних травмуючих дій тупих твердих предметів, могли виникнути внаслідок ударів кулаками рук, ногами взутими у взуття, тощо", - йдеться у вироку.

Врахувавши пом’якшуючі та обтяжуючі обставини, суд призначив обвинуваченому покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую