ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

Понад 48 тисяч гривень штрафу заплатять мешканці Кам'янеччини за незаконно зрубані дерева

Маргарита ЧУБА Кримінал 1089
Двоє мешканців Кам'янеччини нестимуть відповідальність за незаконну порубку лісу на території природно-заповідного фонду
Двоє мешканців Кам'янеччини нестимуть відповідальність за незаконну порубку лісу на території природно-заповідного фонду. Фото: slavinfo.dn.ua

Порушників притягнуть до відповідальності.

У грудні минулого року, перебуваючи в лісовому масиві на території природно-заповідного фонду, на окраїні села у Кам’янець-Подільському районі, виявили факт незаконної вирубки дерев породи «Дуб». Чоловік розрізав деревину на колоди та викрав з території державного лісового господарства. Про це повідомляють у прокуратурі області.

За даним фактом до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт за статтею 246 "Незаконна порубка дерев в лісі, на території природно-заповідного фонду” та частиною 1 статті 185 “Крадіжка” Кримінального кодексу України.

"Ще один мешканець району на території природно-заповідного фонду здійснив незаконну порубку 9 дерев породи «Осика», «Черешня» та «Граб»", - йдеться в повідомленні.

За цим фактом, проводиться досудове розслідування за статтею 246 “Незаконна порубка дерев в лісі, на території природно-заповідного фонду”. Порушнику вже оголошено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та досудове розслідування триває.

"Загальний розмір шкоди, заподіяної державі порушенням законодавства про природно-заповідний фонд та вчиненими кримінальними правопорушеннями, складає понад 48 тисяч гривень", - зазначив заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Довідково: санкція статті 246 Кримінального кодексу України передбачає альтернативні покарання у виді штрафу, арешту на строк до 6 місяців, обмеження волі на строк до 3 років та позбавлення волі на той самий строк.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео