ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

За спробу підпалити дружину і дітей чоловік може провести 5 років за ґратами

Кримінал 979
Рішення суду може бути оскаржене
Рішення суду може бути оскаржене. Фото: golosgromadu.info

У суді чоловік свою вину заперечував.

Хмельницький міськрайонний суд призначив покарання до 5 років позбавлення волі 33 річному хмельничанину, який намагався спалити колишню дружину та дітей. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловік у стані алкогольного сп’яніння проник у домогосподарство жінки і підпалив будинок, де знаходились вона із дітьми.

«Обвинувачений по драбині заліз на горище будинку, де за допомогою запальнички підпалив сіно і втік з місця події. Однак, злочин не було закінчено, оскільки пожежу завчасно помітила колишня дружина, викликала рятувальників. На цьому пригоди чоловіка не закінчились. У травні 2017 року, знову будучи на підпитку, із автомайстерні викрав автомобіль, який сам же і ремонтував. Зловмисник виїхав в напрямку одного із сіл Хмельницького району, по дорозі до якого був і затриманий працівниками поліції.

«У судовому засіданні обвинувачений заперечував умисел підпалу будинку. Пояснював, що пожежа могла виникнути через необережне ним куріння сигарети. Суд розцінив цю заяву, як намір уникнути покарання за вчинений злочин, оскільки були зафіксовані подібні погрози з боку обвинуваченого потерпілій», - додають у суді.

Чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі. Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений в Апеляційному суді Хмельницької області.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую