ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

На Хмельниччині 25-річному онукові призначили покарання за побиття бабусі

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1809
До вступу вироку в законну силу обвинуваченого триматимуть під вартою
До вступу вироку в законну силу обвинуваченого триматимуть під вартою. Фото: persha.kr.ua

Інцидент стався восени минулого року.

Ще 27 листопада минулого року бабуся зайшла до кімнати свого онука, котрий тимчасово жив з нею, і сказала, що їй заважає відпочивати голосна музика. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду області, зауваження обернулося для жінки раною і синцем на руці та ушкодженим сухожиллям.

«Словесний конфлікт закінчився тим, що молодий чоловік силою притис рідну бабусю дверима до шафи ще й вдарив по них ногою. Перелякана жінка, котрій не вперше діставалося від онука, вибігла на коридор. Звідти її, заплакану, забрали до себе сусіди і надали першу медичну допомогу. Поліцію до племінника викликав син потерпілої, якому вона поскаржилася телефоном»,- зазначають в апеляційному суді.

Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я), і покарав його 3 місяцями арешту.

До цього покарання суд приєднав ще й невідбуту частину покарання за вироком, винесеним за три дні до цього інциденту, (за ст. 128 КК України – необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) та остаточно присудив арешт на строк 3 місяці і 25 днів. 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую