ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

Полончанин заплатить штраф за порушення німецьких законів

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1157
За порушення німецьких законів полончанин має сплатити ФРН понад 200 Євро грошових стягнень
За порушення німецьких законів полончанин має сплатити ФРН понад 200 Євро грошових стягнень. Фото: kma.court.gov.ua

Наш земляк має сплатити ФРН понад 200 євро.

Полонський районний суд, діючи відповідно до Європейської Конвенції про взаємну допомогу в кримінальних справах, вручив полончанину судові документи (наказ суду про призначення покарання, роз’яснення порядку подачі оскарження, перелік коштів) – таким чином українська Феміда виконала доручення німецької. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду у Хмельницькій області.

Згідно із судовим наказом про призначення покарання Дільничного суду міста Франкфурт-на-Одері ФРН, на 45-річного жителя Полонного накладено штраф у розмірі 150 євро.

«У документі йдеться, що у січні 2017 року при виїзді з німецької території тамтешні поліцейські встановили, що чоловіка ще у листопаді 2016-го видворили з Німеччини і термін заборони на в’їзд закінчується лише в листопаді 2018 року. Тож він перебував на території ФРН, не маючи на це дозволу. Відтак полончанину інкримінували порушення Закону про перебування іноземних громадян на території Федеративної Республіки Німеччини», - повідомляють у відомстві.

Окрім 150 євро штрафу, обвинувачений також повинен сплатити ще 73,50 євро зборів і видатків. На оскарження наказу про покарання він має 2 тижні.

Читайте також: Понад 18 тисяч гривень має відшкодувати хмельничанину комунальне підприємство.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую