ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

У Хмельницькому робітник «розвів» свого директора на 20 тисяч гривень

Кримінал 1436
Чоловік уже притягувався до відповідальності
Чоловік уже притягувався до відповідальності. Фото: із Фейсбуку

Чоловік раніше притягувався до відповідальності за аналогічні злочини.

Правоохоронці виявили шахрая-робітника, який «розвів» свого директора на 20 тисяч гривень. Як повідомляють у Хмельницькому відділі поліції, 30-річний місцевий житель вигадав цікаву та прибуткову схему збагачення.

«Чоловік влаштувався на фірму з продажу побутової техніки, втерся в довіру, і, через деякий, час запропонував власнику продавати через Інтернет вживану побутову техніку, яку привозять з-за кордону. Створив сайт і активно здійснював реалізацію по всій території України. При чому товар, так би мовити продавав, брав завдаток і суму, яку люди надсилали, скидав на банківську картку свого товариша», - йдеться у повідомленні.

Надалі покупці не бачили ні грошей, ні товару. Заплямувавши репутацію фірми, зловмисник збагатився приблизно на 20 тисяч гривень. Приватний підприємець, щоб виправити ситуацію, відшкодував збитки потерпілим власними коштами.

За фактом проводиться перевірка, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 ККУ- Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую