ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Двоє керівників колонії за 3 тисячі доларів обіцяли посприяти у достроковому звільнені засудженого за вбивство

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 884
Хабар давала матір засудженого
Хабар давала матір засудженого . Фото: khmel.gp.gov.ua

Правоохоронці затримали чоловіків.

Сьогодні, 23 лютого правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди викрили керівників однієї з виправних колоній Хмельниччини. Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, за гроші чоловіки обіцяли посприяти у достроковому звільнені засудженого.

«Встановлено, що за сприяння в умовно-достроковому звільненні засудженого за умисне вбивство від відбування покарання керівник установи та його заступник вимагали надати їм неправомірну вигоду 3 тисячі доларів. Під час одержання обумовленої суми хабара від матері засудженого заступника начальника установи виконання покарання викрито «на гарячому» та затримано. Його керівника затримали в службовому кабінеті», - додають у прокуратурі області.

За вказаним фактом слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в області здійснюється досудове розслідування за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята