ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Військова частина взялась виховувати строковика, якого обвинувачують у грабежі

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1066
Військового-строковика, обвинуваченого у грабежі, взяв на поруки колектив військової частини
Військового-строковика, обвинуваченого у грабежі, взяв на поруки колектив військової частини. Фото: tomat.rv.ua

Суд звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності.

У серпні минулого року 20-річний житель Волочиського району, будучи нетверезим, у селі, де мешкав, на очах у трьох дітей зіштовхнув з велосипеда малолітнього односельця і забрав транспортний засіб собі. У прес-службі апеляційного суду, за це чоловіка звинуватили у грабежі і спрямували справу на розгляд суду.

«Утім, до суду з клопотанням про звільнення строковика від кримінальної відповідальності звернувся колектив військової частини, де проходить строкову службу молодий чоловік. Своє прохання військові обґрунтували тим, що на зборах прийняли рішення взяти його на поруки. Вони зобов'язалися здійснювати заходи виховного характеру, спрямовані на недопущення вчинення обвинуваченим нових злочинів, його перевиховування та виправлення», - йдеться у повідомлені суду.

Проти задоволення клопотання не заперечували ані прокурор, ані потерпіла. Остання запевнила, що претензій до молодого чоловіка не має. Тому суд передав його на поруки колективу військової частини. Якщо ж протягом року він не виправдає довіри колективу, ухилятиметься від заходів виховного характеру чи порушуватиме громадський порядок, – його притягнуть до кримінальної відповідальності.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую