ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Двом юнакам, які через ревнощі побили односельчанина, призначили покарання

Кримінал 1086
У Ярмолинцях винесли вироки двом обвинуваченим у нанесенні тілесних ушкоджень односельцю
У Ярмолинцях винесли вироки двом обвинуваченим у нанесенні тілесних ушкоджень односельцю. Фото: zbroya.info

Хлопці мають сплатити чималеньку моральну шкоду.

Ще у листопаді минулого року вечірнє кавування у центрі одного із сіл Ярмолинецького району обернулося для місцевого жителя численними травмами і лікарняним ліжком. Як повідомляють в Апеляційному суді області, молодий чоловік щойно купив каву в місцевому магазині, як отримав удар по обличчю від 20-річного односельця.

«Перший удар вклав його на землю, далі було ще кілька. Як згодом пояснить обвинувачений у суді: побив через ревнощі. Феміда визнала його винним і призначила покарання – 2 роки обмеження волі, звільнивши від його відбування з однорічним іспитовим терміном. Також обвинувачений має відшкодувати 28 тисяч гривень моральної шкоди», - йдеться у повідомленні.

Як встановив суд, коли потерпілий, ледь оговтавшись від ударів, намагався підвестися із землі, то отримав кулаком по носі, але вже від іншої особи. Нею виявився 11-класник місцевої школи. За таку поведінку юнак, хоч і звільнений від відбування покарання з однорічним іспитовим терміном, однак матиме судимість за хуліганство та ще й повинен заплатити потерпілому 10 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую