ye-logo.v1.2

Вбивство журналістки у Нетішині: три роки без Ольги Мороз

Кримінал 5078
Ольга Мороз була вбита у власній квартирі в Нетішині 15 березня 2015 року. Особу вбивці й досі не знайдено
Ольга Мороз була вбита у власній квартирі в Нетішині 15 березня 2015 року. Особу вбивці й досі не знайдено . Фото: youtube.com

Сьогодні минає третя річниця, як вбили редакторку «Нетішинського вісника».

15 березня 2015 року в Нетішині у власній квартирі було виявлено тіло 44-річної Ольги Мороз, яка очолювала газету «Нетішинський вісник». Тоді правоохоронці обіцяли вже за два тижні назвати ім’я вбивці, однак... Минуло вже три роки, а вбивцю так і не знайшли.

«За цей час опитали 850 людей та провели 47 різних експертиз, - розповіла сайту «Є» Інна Глега, речниця управління Національної поліції в Хмельницькій області. – Навіть проводили експертизи свідчень деяких опитаних, оскільки були підозри щодо правдивості їхніх слів. Але поки головного результату – розкриття вбивства, немає. Є лише фотороботи, які складені за описами свідків».

Фотороботи людини, яка могла вибити Ольгу Мороз. Фото: samooborona-netishyn.com.ua

До теми: У Нетішини відкрили меморіальну дошку редакторці Ользі Мороз

У вересні минулого року Віталій Посвистак, заступник начальника слідчого відділу СУ ГУНП в Хмельницькій області заявив: «Провадження дуже складне, правоохоронці не поклали справу у шухляду, як може видатися. Ми вже маємо певні зрушення, число підозрюваних скоротилося вдвічі. Частина правоохоронців була відсторонена від розслідування і навіть притягнута до дисциплінарної відповідальності».

Правоохоронці й досі не відкидають версію, що Ольгу Мороз могли вбити через її журналістську діяльність. Однак… «Ті обставини, які відомі слідству, вказують на те, що, скоріше за все, це було вбивство на побутовому рівні, - каже Інна В’ячеславівна. – Та про справжні мотиви вбивства можна буде говорити тоді, коли буде затриманий вбивця».

Читайте також: Правоохоронці припускають, що вбивці редакторки з Нетішина переховуються за кордоном

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую